top of page

Polowanie Integracyjne


Tradycją można nazwać już polowania integracyjne Koła Łowieckiego Knieja Rogoziniec oraz Hubert Zbąszyń. Dzięki zaangażowaniu osób z obu kół w dniach 09-10.2015 udało się zorganizować wspólne spotkanie.

Dla myśliwych każda pogoda jest dobra, nawet przejmujące zimno nie popsuło nam humorów.

Dzień 1 polowania rozpoczeliśmy zbiórką w siedzibie Koła Knieja Rogoziniec- Bursztynówce. Po odprawie ruszyliśmy do Łowiska. Św. Hubert obdarzył nas licznym pokotem – 11 dzików i 4 lisy. Po zakończeniu polowania przystąpilismy do biesiady ,gdzie rozmowom na temat łowiectwa nie było końca.

Dzień 2 polowania odbyliśmy na terenie Koła Hubert Zbąszyń. Odprawa odbyła się w Hubertówce, po czym ruszyliśmy w Łowisko. Dzięki łaskawości Św. Huberta oraz celnym strzałom myśliwych na pokocie mieliśmy 6 dzików oraz 2 lisy. Po dekoracji Królów polowania, przystąpiliśmy do biesiady, gdzie również tematem przewodnim były nasze przygody w Łowisku.

Długo będziemy wspominać te dwa miło spędzone dni w gronie sympatyków łowiectwa, z dwóch zaprzyjaźnionych kół.

Zapraszam również do galerii zdjęć,

Ze strony obu kół padły deklaracje co do kolejnych spotkań, zatem myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór! I do kolejnego wspólnie spędzonego polowania w kolejnym sezonie.


bottom of page