top of page

W O Ś P

Kolejne kwestowanie na rzecz WOŚP w KŁ KNIEJA Rogoziniec.


Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku myśliwi z KŁ KNIEJA Rogoziniec nie zawiedli i kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zebrane pieniądze podczas 31 finału WOŚP, przeznaczy na sprzęt do walki z sepsą.

Od wielu lat Zarząd koła tak planuje terminarz polowań zbiorowych, aby polowania styczniowe zbiegały się czasowo z finałem WOŚP. Tak też złożyło się w tym roku, podczas organizowanego przez Zarząd koła polowania na drapieżniki.

Tradycja kwestowania w Rogozinieckiej KNIEI sięga kilkunastu lat i zawsze zebrana kwota jest wyższa od tej z poprzedniego roku. W tym roku myśliwi oraz ich rodziny i znajomi wykazali się wyjątkową hojnością, bowiem ostatni rekord koła został przekroczony niemal trzykrotnie.

Uzbieraliśmy dokładnie 5271,53 złotych na walkę z sepsą. Mamy nadzieję, że po raz kolejny chociaż w minimalnym stopniu przyczyniliśmy się do realizacji tak szczytnego celu jaki stawia przed sobą WOŚP.

Zarząd koła z pełna satysfakcją pragnie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tak pokaźnej kwoty i pokazali, że myśliwi chętnie uczestniczą w tego rodzaju akcjach charytatywnych.

Darz Bór


Andrzej Sidoruk i Maciej Jaśkowski


Comments


bottom of page