top of page

W O Ś P

Myśliwi z K.Ł. „ Knieja” Rogoziniec kwestują na rzecz 30 Finału WOŚP

Za nami już jubileuszowy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wzorem lat ubiegłych, myśliwi z Koła łowieckiego „Knieja” Rogoziniec również w tym roku nie zawiedli i chętnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na zakup specjalistycznego sprzętu okulistyki dziecięcej po hasłem „ przejrzyj na oczy”.

Warto przy tym wspomnieć, że nasze koło uczestniczy w tej szlachetniej akcji i kwestuje od 10 lat, wciągając w to również swego czasu inne zaprzyjaźnione okoliczne koła łowieckie.

W tym roku z uwagi na termin 30 Finału WOŚP, kwestowanie i zbiórka pieniędzy nie odbyła się tak jak w latach poprzednich na organizowanych przez nas specjalnie w terminach Finału WOŚP polowaniach zbiorowych, tylko w sposób tradycyjny w dniu 30 Finału WOŚP tj. 30 stycznia br.

Jednak mamy się czym pochwalić, ponieważ dzięki zaangażowaniu i hojności naszych członków Koła oraz ich rodzin i znajomych , zebraliśmy rekordową jak dotychczas kwotę 1778,03 PLN za co chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować w imieniu swoim i całego Zarządu K.Ł. Knieja Rogoziniec wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tak pokaźniej kwoty.

Darz Bór

Maciej Jaśkowski
bottom of page