top of page

System zapisów na polowania, zmiana.


Koledzy

W związku z ciężką sytuacją epidemiczną oraz zaleceniami władz nadrzędnych PZŁ Zarząd koła postanowił od tego sezonu zmienić system zapisów na polowania.

Nie będziemy korzystać z książki tradycyjnej. Zapisów na polowanie będziemy dokonywać za pomocą internetu przy pomocy komputera lub smartfona w aplikacji EKEP PZŁ.

Koledzy, którzy jeszcze nie otrzymali identyfikatora i hasła dostępu do systemu proszeni są o bezpośrednie wysłanie danych za pomocą formularza, który znajduje się na stronie głównej ( wniosek o nadanie uprawnień) lub przesłanie wypełnionego formularza na adres andrzej.sidoruk@gmail.com Identyfikator i hasło otrzymacie na adres mailowy, który podacie w formularzu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić do Kolegów z Zarządu koła lub kol. Andrzeja Sidoruka.

Osoby ,które korzystają rzadko ze smartfonów lub komputerów mogą liczyć na pomoc innych Kolegów w zakresie obsługi systemu, w tym zapisów na polowanie.

Bardzo prosimy wszystkich Kolegów, którzy są biegli w obsłudze internetu o pomoc osobom , które nie czują się pewnie w w/w zakresie.

Decyzja o zmianie sposobu zapisów na polowanie pozwoli zmniejszyć do minimum kontakty, a tym samym ograniczy ewentualne rozprzestrzenianie się wirusa.

Na naszej stronie głównej znajduje się klawisz "System EKEP" , który prowadzi do systemu PZŁ EKEP w wersji komputerowej oraz klawisz "EKEP pomoc" z opisem obsługi programu w wersji mobilnej.

Aplikacje PZŁ EKEP na telefon można zainstalować z aplikacji Google Play Store ( telefony z Androidem) lub App Store ( telefony IPhone).

Darz Bór

Andrzej Sidorukbottom of page